forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podłączenie do sieci gazowej
Autor Wiadomość
Chester

Wysłany: 2016-02-15, 23:22   podłączenie do sieci gazowej

Witam. Interesuje mnie możliwość przyłączenia się do sieci gazowej w Książenicach. Próbowałem znaleźć coś w Internecie - ale bez powodzenia. Może ktoś zgłębiał już temat i wie czy ogóle taka sieć we wsi jest,ewentualnie gdzie, jaki jest koszt przyłączenia itp. Palę co prawda wyłącznie ekogroszkiem ale i tak nie podoba się mi się ciągłe dźwiganie worków,stały brud w kotłowni no i oczywiście to co z komina wylatuje. Wiem że u nas w większości górnicy ale może znajdzie się grupa zainteresowanych - wtedy przyłącze będzie pewnie taniej. Pozdrawiam.

cineko 

Wysłany: 2016-02-18, 09:04   

niestety gaz w Książenicach to raczej mrzonka, ale możesz zawsze zamontować sobie zbiornik z gazem przy domu tylko z tego mi wiadomo wychodzi to dość drogo, a może w Twoim kotle można spalać również pellety, wychodzi to drożej ale napewno czyściej niż ekogroszek

koczkodan 

Wysłany: 2016-02-19, 13:54   

gaz z dużej butli może być tańszy niż z rury, jeśli ma się własny zbiornik.

koczkodan 

Wysłany: 2016-02-19, 14:00   

może warto pomyśleć nad klimatyzatorem? w okresach przejściowych średniej klasy klimatyzator ogrzeje taniej niż kocioł na ekogroszek (w tym czasie kocioł grzałby tylko wodę), a latem można skorzystać z chłodzenia. to nowy dom? izolowany jakoś?

Odpowiedz do tematu