forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory Sołtysa 2016
Autor Wiadomość
Q 
Administrator

Wysłany: 2016-11-23, 16:45   

MarekSzczech napisał/a:
Dobra wiadomość - w projekcie budżetu na rok 2017 jest budowa boiska wielofunkcyjnego przy SP w Książenicach. Mam nadzieję, że radni zaakceptują tą pozycję.

Kiedy głosowany będzie budżet? Na grudniowej sesji?

mazur.grz napisał/a:
22 listopada 2016 roku o godzinie 18:00 zapraszam na spotkanie przed wyborami, będzie można zadać pytanie dotyczące mojej kandydatury, porozmawiać na tematy związane z Książenicami. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej w Książenicach na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszam, każdy z mieszkańców naszego sołectwa jest mile widziany.

Odnosząc się do wcześniejszych wpisów dotyczących mojej kandydatury, informuję że na pytania odpowiem na spotkaniu, ponieważ dla mnie najważniejszy jest bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem i wspólna rozmowa.

Pozdrawiam Grzegorz Mazur

Czy jest gdzieś do przeczytania podsumowanie spotkania? Jakie padły pytania/jakie odpowiedzi?

MarekSzczech 
sołtys

Wysłany: 2016-11-23, 18:32   

Budżet będzie głosowany na sesji w połowie grudnia

MarekSzczech 
sołtys

Wysłany: 2016-11-28, 18:20   

Dziękuję za udział w wyborach i poparcie mojej kandydatury. Mam nadzieję, że druga kadencja będzie równie owocna, a może nawet lepsza, niż pierwsza. Zapraszam do współpracy wszystkich mieszkańców sołectwa. Teraz czekają nas wybory Rady Sołeckiej. Zgodnie ze statutem sołectwa, Zebranie Wiejskie w sprawie wyborów Rady Sołeckiej zwołuje Burmistrz lub osoba przez niego wskazana. O terminie poinformuję.

MarekSzczech 
sołtys

Wysłany: 2016-12-09, 08:50   

Zebranie Wiejskie w sprawie wyborów Rady Sołeckiej odbędzie się dopiero w styczniu, najprawdopodobniej w terminie pomiędzy 09.01 a 13.01.2017. Wynika to częściowo z powodów formalnych (formalnie wyniki wyborów sołtysa zostaną zatwierdzone na najbliższej sesji Rady Miejskiej 16.12), a częściowo z okresu świąteczno-noworocznego. Jak tylko dokładny termin zostanie ustalony - poinformuję natychmiast.

Odpowiedz do tematu