forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Korepetycje z języka angieskiego
Autor Wiadomość
k.s 
k.s

Wysłany: 2016-01-18, 10:40   Korepetycje z języka angieskiego

Witam, udzielam korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum oraz osób chętnych do nauki tego języka od podstaw na terenie Sołectwa Książenice. Korepetycje odbywają się u mnie w domu bądź też istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Zajęcia trwają godzinę zegarową, cena do ustalenia. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum.

stefania 

Wysłany: 2017-04-10, 11:40   

Wpis sprzed roku, ale zapytam czy aktualny? Syn rozważą studia po angielsku i mimo iż chyba całkiem nieźle zna język angielski to wolałabym aby chodził na takie zajęcia, które pozwolą mu biegle się nim posługiwać. Rozważa studia kierunki na WSB, znalazł na wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci kierunek business administration którym jest jako żywo zainteresowany. Oczywiście motywacja to bardzo ważna sprawa, ale zdaje sobie sprawę, że sama, nawet duża motywacja może nie wystarczyć by sobie poradzić na takim kierunku. Głównie martwi mnie ta znajomość angielskiego. Wyobrażam sobie że na takich studiach dominuje słownictwo biznesowe, a on do tej pory nie mial z takowym do czynienia.

Te7em 

Wysłany: 2017-06-04, 13:13   

Właśnie, czy ogłoszenie jest dalej aktualne? Mam osobę, której mogę polecić korepetycje języka obcego.
Cześć! Na imię mi Kamil, jestem zainteresowany kursem języka włoskiego. Od jakiegoś czasu chcę się się tego języka naumieć :P bo chcę pracować we Włoszech. Jeśli znasz cokolwiek podobnego do - zobacz napisz!

agaolejnik90

Wysłany: 2018-06-19, 18:52   

Firma korepetytorska BUKI poszukuje nauczycieli (korepetytorów) różnych dziedzin w całej Polsce.
Wymagania:
- ukończona specjalizacja z zakresu wykładanego przedmiotu lub student/-ka 2 roku
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu indywidualnym
Obowiązki i warunki współpracy:
-prowadzenie zajęć z uczniami
-prezentacja materiału z naciskiem na wynik
-punktualność (obecność 5 min wcześniej)
Po weryfikacji danych kandydata oraz jego zatwierdzeniu w systemie, korepetytor będzie otrzymywał dane nowych uczniów zgodnie z jego umiejętnościami, kwalifikacjami oraz preferencjami.
Oferujemy
- elastyczny grafik pracy
- pracę zdalną
- nieograniczoną ilość uczniów
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie ankiety na https://buki.org.pl/register/

Odpowiedz do tematu