forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię działkę ok. 1500 m2
Autor Wiadomość
weestyle

Wysłany: 2017-05-10, 21:59   Kupię działkę ok. 1500 m2

Witam,

Szukam działki w Książenicach, ok. 1500 m2. Najchętniej na uboczu, blisko lasu, bezpośrednio od właściciela. Jeśli ktoś z Was, a może ktoś z Waszej rodziny albo sąsiad ma na sprzedaż piękny kawałek ziemi to proszę o kontakt.

Weronika kom. 517 199 371
e-mail: weronika.straczek@gmail.com

Z góry dziękuję!

Te7em 

Wysłany: 2017-05-15, 10:38   

No nieźle tych metrów chcesz ;) Popytam się znajomych, czy nie mieliby czegoś dobrego - choć niczego nie obiecuję. Naprawdę niczego nie obiecuję...

Napisz jeszcze na olx, bo wiem że dużo osób sprawdza

weestyle

Wysłany: 2017-05-15, 14:42   

Są działki oznaczone RO (widziałam takowe), czyli rolna osadnicza. One nie mogą mieć mniej niż 1500 m. Jak ma byc ciut mniej to tez chętnie obejrzę :D
Wymagania mam duże, ale wiem czego chce.
Muszę się przejechać po okolicy i wywiesić ogłoszenia, bo pośrednicy przyprawiają mnie o mdłości. Nic nie wiedzą.
Portale jak olx czy otodom na bieżąco sprawdzam.

Te7em 

Wysłany: 2017-05-18, 09:15   

Pośrednicy to wiedzą, jak buble wpychać, żeby za nic kasę wziąć... Wiem coś o tym.

A najlepiej jak opowiadają sprzedającym, że rozreklamują mieszkanie, a koniec końców tylko ogłoszenie na olx dokładają.

Limona

Wysłany: 2017-07-30, 03:04   

Podzielam opinię przedmówcy. Zawsze najlepiej bez pośredników, kupić wprost od właściciela. Ja szukając działki często obserwowałam płoty (ogrodzenie) na posesjach u nas w okolicy. Ludzie nieraz wywieszają reklamy o dostępnych działkach w takiej formie, takie banery na płotach. Tak znalazłam moją ziemię. Pośrednicy dużo obiecują, a potem się okazuje, że połowa ofert, które prezentowali na wstępie, dziwnym trafem w ekspresowym tempie nagle staje się niedostępna i wciskane jest to, co akurat pośrednikowi pasuje.

Odpowiedz do tematu