forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Okolice kościoła - ktoś zabija koty
Autor Wiadomość
mr_snake 

Wysłany: 2019-01-25, 23:00   Okolice kościoła - ktoś zabija koty

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu, jak bumerang, wśród znajomych z okolic kościoła (głównie Brzozy) pojawia się temat: ktoś zabija koty. Były rany postrzałowe z wiatrówki. Rany szarpane jak z wnyków/pułapki, zatrucia. Populacja tych sierściuchów, w ostatnim czasie, drastycznie zmalała. Za to na wiosnę znów pojawi się plaga nornic i kretów.

Ja poruszam dzisiaj ten temat ponieważ kolejny z moich kotów został OTRUTY i zdechł! Drugi wyszedł dwa dni temu i nie wrócił. Boję się o trzeciego. Sąsiedzi też stracili kota. O innym, poranionym (postrzelonym) słyszałem od koleżanki - dwa lata temu jedne z moich też miał śrucinę w głowie.

Młody, niedoświadczony kot może z własnej głupoty wpaść w tarapaty, ale te były dorosłe, cwane.

JEŻELI KTOŚ MA JAKIEŚ INFORMACJE, TO PROSZĘ, ZGŁOŚCIE TO POLICJI! Można to zrobić anonimowo. Ja nawet nie muszę wiedzieć, ba lepiej żebym nie wiedział, kto to robi. (nie piszcie do mnie). Ale jeśli ktoś z Was wie... Proszę. Bo taką osobę trzeba ukarać!

Pozdrawiam
Zaniepokojony miłośnik kotów.

Odpowiedz do tematu