forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Podstawowa w Książenicach
Autor Wiadomość
Maregó

Wysłany: 2014-11-23, 23:19   

Ja nie oczerniałem, zadałem konkretne pytanie, podałem konkretne nazwiska, a odpowiedzi i tak się nie doczekałem.
Moje pytanie nie było związane z wyborami, tylko z tym, że nawet w naszej wiosce jest wielu wyedukowanych pedagogów, którzy szukają pracy, lub pracują w innym zawodzie, a mogli by zastąpić osoby, które powinny już od dłuższego czasu siedzieć sobie na swojej zasłużonej emeryturze.

sajok111 
sajok111

Wysłany: 2014-12-01, 19:28   

witam ja chcialem poruszyc temat skldek np. w przedszkolu ktore wynosza 20 zł miesiecznie to daje ciągu roku sume 200 na jedno dziecko razy teraz np.23dzieci wynosi ok.5tyś na cały rok szkolny. Jestem ciekaw co jest finansowane z tak gigantycznej kwoty jezeli dzieci nie maja paczek na mikołaja, zjezdzalnie na dzień dziecka musza rodzice sami dodatkowo płacic tak samo balik karnawałowy, zadnej wycieczki finansowanej itd..na przykład w innych szkołach w obrebie Książenic składki wynosza najwiecej 10zł i maja finansowane paczki mikołajowe i wszystko za co tutaj trzeba płacic takie sumy.

piotrz68

Wysłany: 2014-12-01, 20:34   

niech się każdy martwi o swoje 20 złoty a nie wylicza innym co można z tymi pieniędzmi zrobić każdy powinien patrzeć na swoje podwórko a nie jątrzyć i podburzać innych do głupich domysłów.

pap

Wysłany: 2014-12-01, 22:39   

popieram sajok111 ze te składki w przedszkolu są za wysokie.To nie chodzi o to żeby każdy patrzył na swoje podwórko i na co są wydawane te pieniądze,bo to rodzice płacą te składki.Przecież mazaki,czy kleje albo kartki do drukarki nie kosztują aż tyle.pamiętajmy że jeszcze jest płacony komitet.

donias2007 
Nowa

Wysłany: 2014-12-04, 16:31   

Czy to jest jakiś problem zapytać nauczyciela w przedszkolu na co wydawane jest te 20 zł miesięcznie???

mieszkaniec22

Wysłany: 2014-12-05, 19:23   

Popieram z ta zjezdzalnia to juz wogole rodzice musza za wszystko placic ja tez pracuje z rodzicami dzieci z innych szkol i w porownaniu z ta to skladki szkolne sa wysokie ciekawe?

Kalanchoe

Wysłany: 2015-01-07, 10:06   

Odnośnie zarzutów skierowanych w stronę Pani Salomei, tak każdy ma prawo pisać co myśli, ale kierując takie oskarżenia, trzeba mieć odwagę przedstawić się z nazwiska, bo to bardzo poważna sprawa. Sprawa nauczycieli, którzy mają emeryturę a nadal pracują. Pani Burzawa uczyła mnie i moje rodzeństwo, taki nauczyciel to skarb! To osoba z powołaniem i talentem do przekazywaniem wiedzy, więc moim zdaniem powinna uczyć tak długo na ile zdrowie jej pozwoli, bo swoim następcom postawiła poprzeczkę baaardzo wysoko. Jeśli chodzi o samą Panią Salomee, to również miałam PRZYJEMNOŚĆ, być jej uczennicą, jak również moje rodzeństwo, wspaniały nauczyciel ale przede wszystkim wspaniały człowiek, życzliwy, otwarty i bez uprzedzeń a takich w naszej wsi jest jak na lekarstwo. Proszę sobie przypomnieć jak wyglądała szkoła za poprzednich kadencji. Kwestia wykształcenia kadry pedagogicznej...nie wystarczy mieć mgr przed imieniem i nazwiskiem, trzeba mieć powołanie do tego zawodu, a to że ktoś skończył wyższe studia nie daje nikomu gwarancji znalezienia pracy w zawodzie...ogólnie czytając tą cał a "dyskusję" czuje wielki niesmak...

zwykły człowiek

Wysłany: 2015-03-31, 08:03   

Nie dotyczy nauczycieli ale też szkolny temat- ktoś kiedyś wreszcie pomyśli o lustrze naprzeciw wyjazdu spod szkoły?- nie widać i słnie słychać samochodów nadjeżdżających z lewej strony.

Sajok

Wysłany: 2015-04-01, 12:06   

zwykły człowiek napisał/a:
Nie dotyczy nauczycieli ale też szkolny temat- ktoś kiedyś wreszcie pomyśli o lustrze naprzeciw wyjazdu spod szkoły?- nie widać i słnie słychać samochodów nadjeżdżających z lewej strony.

No ale jest lustro nie?

zwykły człowiek

Wysłany: 2015-04-02, 07:48   

chodzi o ten drugi wyjazd- spod szkoły i ośrodka zdrowia

MarekSzczech 
sołtys

Wysłany: 2015-04-19, 15:09   

Specjalnie wybrałem się na ten parking - nie wiem, jakim Pan samochodem jeździ - bo z mojego auta wyjazd widać, jest on oczywiście ograniczony zakrętem przy przejściu dla pieszych, ale tego lustro nie załatwi. Problemem może być prędkość samochodów nie przestrzegających ograniczenia ...

nina65 

Wysłany: 2019-05-28, 13:39   

Witam was! Zastawialiście się kiedyś jak podnieś kwalifikacje swoim dzieciom i jak zachęcić je do nauki? Warto pomyśleć o pomocach naukowych, dostosowanych do potrzeb dziecka. Takowe znajdziecie na http://sklep.nowaera.pl :) Macie tam naprawdę szeroki wybór, który na pewno pomoże w ułożeniu pracy dydaktycznej.

Odpowiedz do tematu