forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Autor Wiadomość
manta 

Wysłany: 2014-03-05, 22:38   Przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Witam Wszystkich. Mam pytanie do użytkowników przydomowych oczyszczalni ścieków. Czy ktoś może doradzić jaką firmę wybrać, jakie urządzenie, na co uważać i co jest ważne w tym temacie. Planuję taką inwestycję, a ciężko coś wybrać , "każdy Żyd swój towar chwali". Pozdrawiam i oczekuję na porady.

werian

Wysłany: 2014-03-05, 23:05   

Mialem robic w ubieglym roku z firmy mjengineering ale z roznych powodów musialem odlozyc inwestycje.Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do klienta z roznymi wariantami realizacji w zaleznosci od potrzeb i możliwości konkretnych wariantow inwestycji.Jesli bede robil to od nich.

manta 

Wysłany: 2014-03-06, 11:30   

Dziękuję za szybką odpowiedź. Ktoś jeszcze jest w temacie ?

mallinka12 

Wysłany: 2014-10-13, 08:56   

U mnie oczyszczalnie ścieków montowała firma http://oczyszczalnieprimeko.pl

Daria

Wysłany: 2016-12-02, 14:24   

Nie o oczyszczalni ale blisko ponieważ na pulpit chciałabym wyłonić szkodniki. Mianowicie teraz przed zimą nie mogę się wręcz z nimi uporać. Mam wrażenie, że czego nie dotknę tam są albo były. Brzydzę się ruszać czegokolwiek. Może macie jakieś sprawdzone metody by moja sytuacja z myszami się nie powieliła? Środki, które pomogą mi teraz? Myślałam o deratyzatorze, nawet znalazłam jedną firmę http://ddduslugi.pl/ I już bym pewnie zamówiła usługę, problem polega jedynie na tym,że zwykle przy takich czynnościach należy na jakiś czas opuścić pomieszczenia a ja bym tego chciała uniknąć ze względu na moje małe dzieci

Odpowiedz do tematu