forum.ksiazenice.net.pl Strona Główna forum.ksiazenice.net.pl
Forum mieszkańców Sołectwa Książenice

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto czego potrzebuje
Autor Wiadomość
ecik

Wysłany: 2013-03-25, 20:52   Kto czego potrzebuje

Jeśli ma ktoś jakieś pomysły dotyczące urozmaicenia życia w naszej miejscowości to zapraszam do dyskutowania.

Ja chciałbym żeby mozna było u nas latem gdzieś posiedzieć i spokojnie napić sie piwka czy soku oraz marzy mi sie boisko do siatkówki, stol do ping ponga na dworze czyli miejsce w którym latem sie rozerwać i poćwiczyć

Maregó

Wysłany: 2013-03-25, 21:28   

co do boiska do siatkówki to zawsze było koło fary za Księdzem kiedyś my o to starali się dbać, a teraz jak nasza ekipa się już powiedzmy trochę ustatkowała to nie mamy tyle czasu i już nikt po nas tego nie przejął, ale w zeszłym roku chyba Ksiądz siatkę tam jeszcze wieszał, po prostu tylko trzeba kosić trawę a teraz to by się trochę przydało zadbać o równość terenu

Sajok

Wysłany: 2013-03-25, 22:09   

Farorz chciol kiedyś też korcik do tenisa zrobić, nawet wielmożny Burmistrz obiecoł wsparcie, ale wszystko umarło z braku czasu i pieniążków

ecik

Wysłany: 2013-03-26, 14:07   

A teren za boiskiem LKS Unia , jest tam male boisko do nogi , moze zrobic tam pare lawek jakies miejsce na ognisko czy cos , do tego stol do ping ponga , moze jakies zadaszenie i miejsce do wypoczynku latem jak znalazł . Moze by pozyskac srodki z gminy, co jakis czas ogłaszane sa różne konkursy.

Maregó

Wysłany: 2013-03-26, 14:45   

ławeczki, czy jakiś punkt rekreacyjny spoko, ale nie wiem czy co do ogniska to nie za blisko lasu ?

Kalanchoe

Wysłany: 2013-03-26, 17:00   

A nie można by np zorganizować jakiegoś kiermaszu w straży. Podreptać po ludziach, czy nie mają jakiś niepotrzebnych rzeczy, można by je wtedy wystawić na sprzedaż a kasę przeznaczyć na zakup stołów itd. Wcześniej druknąc jakieś plakaty na których zamieścić info że będzie zbórka na kiermasz itd. Byłoby by trochę latania i roboty.Co o tym myślicie?

ecik

Wysłany: 2013-03-26, 17:31   

Kalanchoe, pomysł jak najbardziej trafny . Moim zdaniem przydałoby się takie miejsce gdzie moglibyśmy odpocząć i się rozerwać.

Kalanchoe

Wysłany: 2013-03-26, 19:16   

Jesli będziecie potrzebować jakiejś pomocy to jestem do dyspozycji.

werian

Wysłany: 2013-03-28, 16:24   

A co byście powiedzieli na sciankę wspinaczkową w Naszej szkole?
Może warto zagadać z Naszymi włodarzami (Pan Sołtys ,Pani Dyrektor szkoły) , może Pan Sołtys by coś w gminie wywalczył?można by coś też sprubować lokalnie uzbierać, pozyskać sponsorów w zamian za reklamy itp.
Ścianka wspinaczkowa to bardzo fajna sprawa jeśli chodzi o rozwój dziecka a i dorośli mogliby z tego skorzystać, można w ten sposób urozmaicić dzieciom czas wolny.
Kto jest za, proszę o poparcie, im więcej nas będzie tym będzie nam łatwiej zacząć.

HALA MADRID

Wysłany: 2013-05-02, 12:09   

może szłoby w Ksiązenicach zrobic siłownie pod chmurką, taką jaka jest w Kamieniu?

Sajok

Wysłany: 2013-05-09, 09:59   

HALA MADRID napisał/a:
może szłoby w Ksiązenicach zrobic siłownie pod chmurką, taką jaka jest w Kamieniu?

Tymczasem w Rybniku powstała kolejna:

http://www.rybnik.com.pl/...3266-20250.html

mr_snake 

Wysłany: 2013-05-12, 19:33   

Siłownia? Jestem na tak :) Tylko kto da 70 tysięcy złotych? Można by nawet zainstalować samemu w ramach akcji społecznej, ale i tak pozostaje zakup sprzętu.
Co do ścianki wspinaczkowej, to nie wiem czy "szkoła" w osobie p. Dyrektor na to pójdzie. I tak cud, że wynajmują salę na karate (o ile jeszcze zajęcia się odbywają).

Sajok

Wysłany: 2013-05-13, 00:02   

mr_snake napisał/a:
Co do ścianki wspinaczkowej, to nie wiem czy "szkoła" w osobie p. Dyrektor na to pójdzie. I tak cud, że wynajmują salę na karate (o ile jeszcze zajęcia się odbywają).

Czemu cud? Sala gimnastyczna jest systematycznie wykorzystywana wieczorami na np. siatkówkę i nikt nigdy nie robił problemów

pap

Wysłany: 2013-05-15, 19:40   

Ja potrzebuje latarni na ul.Leszcze od strony Klimki.

Maregó

Wysłany: 2013-06-20, 07:26   

Panie Sołtysie ja mam pytanie, czy wiadomo kiedy firma układająca chodnik zjawi się w naszej wiosce, żeby poprawić to co spartoliła ? Na wysokości Pojdy 149 są dwie duże dziury z czego jedna jest taka, że już do niej zaczynają wpadać kostki ... tam na prawdę kiedyś może dojść do jakiegoś nieszczęścia, złamania nogi, albo gleby na rowerze

Odpowiedz do tematu